WSPÓŁPRACA

Cieszę się, że tu jesteś!

Projekt „Polka w Meksyku” istnieje od 2017 roku i składa się z bloga, podcastu oraz profilu na Instagramie. Mam przyjemność zarządzać społecznością liczącą już ponad 10 tysięcy osób, głównie zamieszkujących w Polsce lub na emigracji, ale nadal związanych z Polską. Moje media społecznościowe są w 100% wolne od hejtu, jest to miejsce spotkań osób o podobnych zainteresowaniach, gdzie dzielimy się pasją do podróżowania, naszym życiem na emigracji, pracą, kulturą i tradycjami naszych krajów a także nowinkami technicznymi, polecamy sobie wartościowe produkty i usługi, także te dostępne online. Tworzymy zżytą i sympatyczną grupę, która systematycznie rośnie.

Jako autorka przewodnika Pascala po Meksyku, felietonistka publikująca na Onet i Wp.pl, oraz uczestniczka programu TVN „Jestem z Polski,” mam możliwość dotarcia do szerokiej publiczności zarówno w Polsce jak i na świecie. Moje wywiady radiowe, podcasty i vlogi z innymi twórcami również umożliwiają szeroką promocję Twoich produktów. Należę do Klubu Polek na Obczyźnie, który na Instagramie ma już ponad 20 tysięcy obserwujących.

Zapraszam Cię do współpracy, która pomoże promować Twoje produkty na moich mediach społecznościowych i zapewnić im reklamę praktycznie na całym świecie!

Współpraca ze mną to gwarancja rzetelnego i profesjonalnego podejścia do prezentacji Twoich produktów. Z radością stworzę wartościowe, atrakcyjne wizualnie treści, które zainteresują moją społeczność. Niezależnie od tego, czy jesteś małą lokalną firmą, czy większą marką międzynarodową, jestem otwarta na wszelkie pomysły i możliwości współpracy. Moje wieloletnie doświadczenie w branży fotograficznej pozwala mi zaprezentować produkty w iście tropikalnych sceneriach przyciągających uwagę klientów, dbam przy tym o profesjonalną jakość zdjęć i filmów.

Wspieram i promuję produkty, które przyciągają uwagę mojej społeczności, mają wartość dodaną i odpowiadają naszym zainteresowaniom. Moje doświadczenie w tworzeniu atrakcyjnych treści, autentyczne podejście oraz oddanie mojej społeczności są gwarancją, że Twoje produkty będą prezentowane w najlepszym świetle.

Jeśli chcesz współpracować i promować swoje produkty na moich kanałach społecznościowych, skontaktuj się ze mną. Razem możemy zrealizować projekty, które przyciągną uwagę szerokiego audytorium zainteresowanego podróżami, kulturą, kulinariami i szeroko pojętym stylem życia.

Do zobaczenia na moich mediach społecznościowych!

Napisz do mnie: basiapiotrowska@wp.pl

Jak możemy współpracować?

Oferuję marketing w moich mediach społecznościowych, testy sprzętów i artykułów codziennego użytku, recenzje książek, zdjęcia typu lifestyle i video prezentujące Twój produkt.

Instagram i Facebook: stories, reels, posty, publikację materiałów własnych lub materiałów przygotowanych przez Twoją firmę. Mogą to być pojedyncze posty lub serie wpisów tworzących spójną i przemyślaną kampanię.

Piszę również artykuły sponsorowane, teksty na media społecznościowe marek, zapraszam też do zareklamowania Twoich produktów w moim podkaście: może to być wywiad sponsorowany lub promocja Twoich produktów i usług przeze mnie.