Podcast

Mój nowy podcast

Wszędzie już to ogłosiłam ale tutaj jeszcze nie więc niniejszym nadrabiam: MÓJ NOWY PODCAST JEST JUŻ DOSTĘPNY NA SPOTIFY!! Zbierałam się do niego bardzo długo, zawsze było coś ważniejszego do zrobienia ale w ramach postanowienia noworocznego mam już mój głosowy pamiętnik i serdecznie Was zapraszam do słuchania, komentowania i przesyłania sugestii.

Postanowiłam sobie, że nie będę poruszać tematów związanych z historią Meksyku, konkwistą, Aztekami etc., zostawiam to osobom które są w tej dziedzinie ekspertami. Ja wolę opowiedzieć Wam o życiu tutaj, różnych codziennych sytuacjach, anegdotach, bieżących wydarzeniach, polecać fajne rzeczy no i trochę narzekać bo bez tego ani rusz :))

Pierwszy odcinek poświęciłam wprowadzeniu Was w klimat mojego miasta-Veracruz, na nagraniu posłuchacie historii o pewnej morderczej piękności, o jedzeniu, dziwnych kościołach i poznacie określenia jakimi Meksykanie określają nas, białoskórych. W każdym odcinku jako stały element pojawią się właśnie hiszpańskie słówka obrazujące najlepiej tutejszą mentalność, będą też polecenia: miejscówki, muzyka, potrawy, rzeczy do kupienia, zobaczenia ale będę skupiać się na takich niestandardowych, trudnych do wygooglowania.

Mam nadzieję, że podcast Wam się spodoba, jednocześnie serdecznie dziękuję wszystkim z was, którzy już posłuchali i wysłali mi opinie i komentarze. Zachęcam do subskrypcji kanału żeby nie przegapić kolejnych odcinków, które już wkrótce!

Link do kanału znajdziecie w głównym menu bloga oraz tutaj: https://open.spotify.com/show/6W7IJ9XRcySK4YPcHmgRzX

2 komentarze

  • co autor miał na myśli

    Bardzo cieszę się, że autor zdecydował się na założenie podcastu. Tematyka, o której opowiada, wydaje się interesująca i mam nadzieję, że będę mógł czerpać z niej wiele wartościowych informacji. Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki i już teraz mogę polecić ten podcast wszystkim zainteresowanym tematem.

  • co zrobić gdy hamulec ręczny nie chce puścić

    Wspaniała wiadomość! Bardzo mnie ucieszyła informacja o nowym podcastu. Zawsze chciałem znaleźć interesujący program do słuchania i teraz mam okazję. Jestem bardzo zaintrygowany tematem, który będzie omawiany, i nie mogę się doczekać pierwszego odcinka. Mam nadzieję, że podcast spełni moje oczekiwania i przyniesie wiele wartościowych treści. Dziękuję autorowi za tak ciekawą inicjatywę i trzymam kciuki za sukces tego projektu!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *